Flagi i bannery reklamowe

Materiały bannerowe

Posiadamy najszerszy wybór materiałów banerowych, które są najlepszej jakości.  W naszej  ofercie dostępne są takie materiały jak:

Materiał banerowy frontlight jest to tkanina poliestrowa powlekana PCV, odznaczająca się dużą wytrzymałością na rozciąganie, zginanie oraz odpornością na działanie warunków atmosferycznych tj. wilgoć , promienie UV itp.

Materiał siatkowy MESH lekki, odporny na działanie promieni UV, przepuszczający powietrze, siatkowy materiał. Materiał ten świetnie nadaję się do dużych form reklamowych takich jak: reklama na dużych budynkach mieszkalnych lub rusztowaniach budowlanych.

Materiał banerowy blockout gruby materiał, który można zadrukować z dwóch stron. Dzięki zastosowaniu czarnego separatora światło nie przenika na druga stronę, w rezultacie czego obie strony banera są widoczne doskonale.

Materiał banerowy backlight jest odporny na działanie czynników atmosferycznych (temperatura, promienie UV itp.) Przepuszcza światło dzięki czemu idealnie nadaje się do reklam podświetlanych z tyłu.

Folia samoprzylepna folia matowa, bądź błyszcząca, kolorowa, bądź przezroczysta. Folia jest giętka, miękka, co sprawia, że aplikacja jest łatwiejsza, może być naklejana na samochody, okna, tablice, podłoża płaskie.

Folia backlight folia używana do reklam podświetlanych, na powierzchniach gładkich takich jak szyby.

Materiał flagowy lekki, zwiewny materiał, na którym druk widoczny jest z dwóch stron. Doskonale nadaje się na flagi.

Materiał banerowy tekstylny trwały, nie prześwitujący materiał. Wykorzystywany do produkcji banerów tekstylnych, flag, toreb, pokrowców, zawieszek.

Materiał banerowy cover materiał, który świetnie nadaję się na obrus.

Materiał banerowy Satin luksusowy, miły w dotyku, przypominający satynę materiał.

Folia one way vision folia stosowana do prezentacji grafiki na szybach. Grafika jest widoczna od zewnątrz, natomiast od wewnątrz widziana jest struktura siatki. Idealnie nadaje się do reklamy na autobusach, tramwajach, witrynach sklepowych.

© 2009 Flagibannery.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone.