Flagi i bannery reklamowe

System wystawienniczy

Dostępny w naszej ofercie jest system wystawienniczy, taki jak roll-up czy winder lub mniej popularny L-baner i pajączek. System wystawienniczy charakteryzuje się lekką konstrukcją, szybkim montażem oraz możliwością wymiany grafiki, można go zamówić  z wydrukiem lub bez. System wystawienniczy świetnie sprawdza się na targach, konferencjach, wystawach.

Roll up

Poręczny , stabilny, solidny, prosty w użyciu dzięki czemu świetnie nadaje się do każdej prezentacji w dowolnym miejscu. Aluminiowa konstrukcja, prosty montaż roll-up`a sprawiają, że jest lerollup-pankrokodyl-bigkki i łatwy w transporcie. Dodatkowo w roll up`ie można wymieniać grafikę, co zapewnia jego wielokrotne wykorzystanie.
W naszej ofercie dostępny jest roll-up w rozmiarach:

  • roll-up 0,85m x 2,00m
  • roll-up 1,00m x 2,00m
  • roll-up 1,20m x 2,00m
  • roll-up dwustronny 0,85m x 2,00m
  • roll-up dwustronny 1,00m x 2,00m

W kasecie roll-up’a dwustronnego zwinięte są 2 wydruki, które po wyciągnięciu z kasety sprawiają, że roll-up może być oglądany z 2 stron.

Winder

Rozmiary winderów Niezbędne narzędzie przy prowadzeniu akcji promocyjnej, idealnie nadaje się do ekspozycji na zewnątrz o każdej porze roku. Charakteryzuje się lekkością trwałością , możliwością przymocowania do każdego podłoża. W skład winderu wchodzi maszt, stopa, flaga. W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje podstawy winderu: stopa wkręcana, płaska, płaska napełniana wodą. Stopa wkręcana to plastikowy lub stalowy świder wyposażony w plastikowe końcówki umożliwiające włożenie masztu. Stopa płaska to stalowa blacha z otworem do przymocowania masztu, zaś stopa płaska napełniana wodą to plastikowy pojemnik o rozmiarach 20x65x65 cm napełniany wodą. Aby zapewnić stabilność płaskiej stopie można obciążyć ją dodatkowo płytą betonową.
Maszty winderów są masztami modułowymi, składającymi się z rurek aluminiowych oraz elastycznego elementu z włókna szklanego. Końcowy, giętki element masztu doskonale dopasowuje się do kształtu flagi zapewniając maksymalne walory estetyczne ekspozytora.
Dostępne rozmiary windera:ronson full mini

  • Winder maszt modułowy FULL MINI 0,80m x 1,70m
  • Winder maszt modułowy FULL MIDI 0,85m x 3,00m
  • Winder maszt modułowy FULL MAXI 0,90m x 4,40m
  • Winder maszt modułowy HALF MINI 0,70m x 1,80m
  • Winder maszt modułowy HALF MIDI 1,14m x 3,00m

Stopa wbijana wkręcana
Stopa wkręcana

Podstawa stalowa płaska
Stopa płaska

© 2009 Flagibannery.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone.