Flagi i bannery reklamowe

Bannery i flagi reklamowe

baner_730x150

Wydruki wielkoformatowe to reklama skuteczna i niezwykle ciekawa. Powieszona w ciekawym miejscu przyciąga uwagę klientów.  Odporna na zmienne warunki atmosferyczne przez długi czas posłuży jako promocja firmy lub usługi.
Na banerach często spotkamy informację o wynajęciu, bądź kupnie mieszkania. Niezwykle ciekawa  kolorystyka to żółte tło i czarne litery, jednak nie ma ograniczeń w doborze kolorów. Aby wydrukować baner potrzebny jest projekt przygotowany w programie graficznym.  Niestety dla wielu obsługa takiego programu nie jest łatwa. Dlatego też warto zapoznać się z innowacyjnym narzędziem do projektowania banerów online, za pomocą którego zupełnie gratis można zrobić nieskomplikowaną grafikę. Wystarczy kilka minut, by złożyć zamówienie na baner przez internet.  Kreator banerów umożliwia samodzielne określenie wymiarów wydruku, jego kolorystyki, czcionki itp.  Tekst ustalamy sami w zależności od tego o czym baner ma informować.  Istnieje również możliwość wczytania gotowego szablonu co z pewnością jest dużym ułatwieniem. Wystarczy wpisać swój numer telefonu i projekt jest gotowy. Pozostaje tylko złożenie zamówienia a po 3-4 dniach wydruk jest już do odbioru! Istnieje również możliwość dostarczenia banera przesyłką kurierską.
kreator banerów to narzędzie dla każdego – każdy sobie z nim poradzi!. Odpowiednie dla wszystkich ,którzy nie lubią wydawać dodatkowych pieniędzy i lubią mieć wpływ na to będzie widoczne na wydruku.

baner_loyd_big frontlight2Nasza firma oferuje szeroki zakres usług przy tworzeniu produktów reklamowych wśród których przodują bannery reklamowe i flagi. Wykonujemy bannery z materiałów najlepszej jakości, które nie tracą koloru, a kolor jest soczysty i ostry. Co więcej w naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, które można zamówić z wydrukiem lub bez. Wśród systemu wystawienniczego mamy do wyboru roll-up, pajączek lub winder. Mamy najlepsze ceny na rynku, które możesz sprawdzić w naszym cenniku lub odwiedzając nas osobiście.

MAMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ NA RYNKU

timex_winder_full_midiOferujemy bogaty wybór materiałów banerowych. Banery są wykonywane innowacyjną technologią druku solwentowego, czyli tuszu na bazie rozpuszczalników organicznych, ponadto wykonujemy flagi i bannery drukowane termotransferowo.
Poprzez reklamę wizualną łatwo i efektywnie zaprezentujesz swoje usługi oraz towary. Jest to najlepszy sposób aby z wrócić uwagę potencjalnego klienta na twoje produkty. Reklamę widać z daleka,co sprawia, że bardzo dobrze przykuwa wzrok klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Ponadto specjalizujemy się w tworzeniu różnego rodzaju wydruków wielkoformatowych, banerów tekstylnych, winderów reklamowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, a świadczy o tym grono zaufanych klientów.
Szybką, efektywną oraz nie drogą formą reklamy dla twojej firmy lub świadczonych przez Ciebie usług będzie baner reklamowy, dzięki któremu twoje towary lub usługi zostaną zauważane przez klientów. Pamiętaj efektywna reklama to podstawa sukcesu i osiąganych zysków, które na pewno chcesz mieć jak najwyższe.

W naszej ofercie możesz znaleźć banery reklamowe i flagi wykonywane z najlepszych materiałów takich jak:

 • materiał banerowy frontlight
 • materiał banerowy backlight
 • materiał banerowy blockout
 • materiał flagowy
 • materiał banerowy tekstylny (poliester)
 • satyna
 • jersey
 • folia samoprzylepna
 • folia backlight
 • one way vision
 • folia samochodowa

Dodatkowo świadczymy szeroki zakres usług z zakresu systemów wystawienniczych. Oferujemy państwu:

 • roll-up
 • winder
 • pajączek lub L-baner

System wystawienniczy świetnie nadaje się do ekspozycji zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej (windery). Dzięki swojej konstrukcji można go łatwo przenosić i ustawić w dogodnym miejscu.

© 2009 Flagibannery.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone.